Укр. Укр.

Оренда бетононасосів Київ і область

Бетононасос - це спецтехніка для подачі розчинів при заливці плит перекриттів, укладанні фундаментів і влаштуванні паль. Вона підвищує якість бетону, оскільки приймальний бункер постійно обертається, перемішуючи готовий бетон і роблячи його однорідним. Це обладнання знижує терміни і вартість будівельних робіт.

Оріон Транс в Києві надає в оренду:

оренда бетононасоси Київі Оріон Транс ціна оренда бетононасоси

Оренда бетононасоси ціна в Київі

Автобетононасоси Мін. замовлення (2 години) Остання година Зміна (8 годин)
Автобетононасос 28 метрів 7 500 грн 2 050 грн
Автобетононасос 33-38 метрів 8 500 грн 3 000 грн
Автобетононасос 42 метра 13 200 грн (3 години) 3 500 грн
Автобетононасос 47 метрів  17 800 грн (3 години) 4 400 грн
Автобетононасос 52 метра 22 000 грн (3 години) 5 300 грн

 

Послуги автобетононасоса

У послугу оренди бетононасоса входить:

  1. транспортування бетону на об'єкт із заводу міксером
  2. подача і укладання бетону бетононасосом

Вартість оренди бетононасоси в Києві

На бетононасос ціна в Україні висока, тому будівельні організації воліють замовити його в оренду. У Києві таку послугу надає компанія «Оріон-Транс». На насос для подачі бетону ціна у нас оптимальна.

Умови оренди растворо насосів:

  • на бетоно насоси стандартна ціна розраховується погодинно;
  • спецтехніка надається мінімум на 2 години;
  • при замовленні спецтехніки на повний робочий день послуга обійдеться значно дешевше, ніж при звичайній погодинну оплату;
  • вартість погодинної оплати залежить від марки, у автобетононасосов - від довжини стріли.

Точна вартість оренди бетононасоса, зазначена в таблицях, дозволить вам розрахувати витрати на заливку фундаменту або інші будівельні роботи.

Оренда або купівля бетононасосу - вибір залежить від обсягу робіт

На автобетононасос оренда вигідна при індивідуальному будівництві, а також в тому випадку, якщо скористатися їм доведеться один-два рази. Наші менеджери допоможуть вибрати марку спецтехніки та продуктивність в залежності від завдань, які буде необхідно вирішувати на будмайданчику.

Як працює бетононасоси

Подача бетону бетононасосом здійснюється за допомогою стиснутого повітря, який нагнітає компресор, тобто використовується принцип витіснення. За спеціальних трубопроводах суміш подається до місця її укладання. Шлангові моделі подають бетон безперервно, а поршневі - періодично.

Види бетононасосів

За способом пересування бувають стаціонарний бетононасос і мобільний бетононасос. Перший встановлюється на базу автопричіп, другий створений на базі вантажного автомобіля. За конструкцією вони поділяються на поршневі і беспоршневие (шлангові), а за типом приводу - на гідравлічні і механічні.

Оренда автобетононасосів в Києві

На будь-який представлений на сайті автобетононасос оренда оформляється заздалегідь. Заповніть онлайн-заявку, і з вами зв'яжеться наш менеджер. Ви також можете зателефонувати нам або замовити зворотний дзвінок.

Відразу вказуйте в заявці бажану дату, на яку потрібно спецтехніка. Забронювавши обладнання, ви будете впевнені, що доставка бетону міксером з бетононасосом здійсниться вчасно.

«Оріон-Транс» - ваш найкращий помічник на будмайданчику!