Укр. Укр.

Купити ЗБВ блоки керамзитобетонні з доставкою в Києві

Найменування Тип Кількість на 1 кв. м кладки Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм Од. Вимір.
СБ-ПР 13.25.20 Стіновий 40 133 250 188 шт.
СБ-ПР 20.25.20 Стіновий 27 199 250 188 шт.
СБ-ПР 40.25.20 50/850 Стіновий 13 400 250 188 шт.
СБ-ПР 16.11.20 Перегородковий 32 165 115 188 шт.
СБ-ПР 25.11.20 Перегородковий 21 249 115 188 шт.
СБ-ПР 50.11.20 50/1100 Перегородковий 11 500 115 188 шт.
СБ-ПР 25.11.6 Перегородковий 35 249 115 188 шт.
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)
Купити ЗБВ блоки керамзитобетонні з доставкою в Києві


Поставки керамзитобетонні в Києві та Київській області

В Європі керамзитобетонні блоки використовуються більш ніж в 50% будівельних проектів. На українському ринку вони теж давно заслужили репутацію якісного і надійного будівельного матеріалу, який вигідно використовувати і в малоповерховому, і в монолітно-каркасному будівництві. Їх основними перевагами перед іншими будматеріалами є хороші технічні та експлуатаційні характеристики легкого бетону, а також доступні ціни на керамзитобетонні блоки, які дозволяють зменшити собівартість будівництва.

Технологія виробництва керамзитобетонних блоків

Керамзитобетон - це легкий пористий бетон, до складу якого замість традиційних нерудних матеріалів входить дрібнофракційний керамзитовий гравій. Керамзит, який використовується як заповнювач, являє собою обпалені глиняні гранули у вигляді дрібних кульок діаметром 5-10 мм. Усередині гранул - спінена глина з великою кількістю граматичних пір, а зовні - обпалена в печі і запеклася до стану кераміки оболонка, яка надає кулькам досить високу міцність на стиск.

Для виготовлення керамзитобетонних блоків сумішшю з піску, цементу, води і глиняних кульок заповнюють спеціальні форми, які забезпечують формування порожнин, необхідних для хорошої теплоізоляції. Сучасні технології виробництва керамзитобетонних блоків передбачають обов'язкове використання спеціального обладнання - вібраційних пресів. Вони створюють щільну структуру матеріалу за рахунок рівномірного розподілу керамзито-піщано-цементної суміші по всьому об'єму форми. Після ущільнення керамзитобетонні блоки проходять теплову обробку.

Керамзитобетонні блоки: характеристики і переваги

Склад і технологія виготовлення забезпечують хороші технічні характеристики керамзитобетонних блоків і відмінні експлуатаційні властивості даного матеріалу.

 • За фізико-механічними характеристиками блоки з керамзитобетону можна поставити в один ряд з порожнистим цеглою. При цьому керамзитобетон набагато легше, що дозволяє істотно зменшити навантаження на фундамент або перекриття.
 • Паропроникність стінових керамзитобетонних блоків дозволяє підтримувати оптимальний рівень вологості. Надлишки вологи виводяться з приміщення назовні.
 • Стіни і перегородки з керамзитобетонних блоків стійкі до утворення цвілі. На них не з'являються колонії мікроорганізмів і грибкові освіти.
 • Виготовлені по ГОСТу керамзитобетонні блоки значно перевершують звичайні легкі марки бетону по тепло- і звукоізоляційні характеристикам.
 • Керамзит - це кераміка, тобто обпалена глина, яка є на 100% натуральним і екологічно чистим матеріалом. Технологією виробництва керамзитобетонних блоків не передбачено використання будь-яких шкідливих для людини домішок і добавок.

Недоліки керамзитобетонних блоків

Поряд з перевагами, необхідно відзначити і недоліки керамзитобетонних блоків.

 • Через наявність внутрішніх порожнин щодо великого розміру керамзитобетонні блоки менш міцні, ніж повнотіла цегла або тим більше бетон. Їх не можна використовувати для зведення несучих стін висотних будівель або пристрою фундаменту.
 • Технологія кладки блоків стінових керамзитобетонних на будівельний розчин призводить до утворення містків холоду. Тому стін житлових приміщень може знадобитися додаткова теплоізоляція.
 • Блоки керамзитобетонні легко вбирають вологу з навколишнього середовища. Тому відразу після зведення стіни необхідно захистити від дощів і морозів за допомогою фасадної обробки. Без обробки у матеріалу не найпривабливіший зовнішній вигляд.
 • Щоб точно розпиляти керамзитобетонний блок, потрібно використовувати електричну пилку або пильний верстат з дисками великого діаметру.

Ціна керамзитобетонних блоків та її вплив на вартість будівництва

Завдяки хорошим технічним характеристикам і доступній вартості, керамзитобетонні блоки вигідно використовувати в будівельній галузі. Вони застосовуються для зведення несучих стін в малоповерховому будівництві, а також для спорудження внутрішніх перегородок і заповнення фасадних прорізів в будинках, побудованих за монолітно-каркасною технологією.

 • Вага керамзитобетонних блоків - менше, ніж у матеріалів-конкурентів. Відповідно, зменшуються витрати на транспортування і вантажно-розвантажувальні операції.
 • Керамзитобетонні блоки крупніше звичайної цегли. Викладати з них стіни і перегородки - швидше і дешевше, оскільки великі розміри керамзитобетонних блоків дозволяють зменшити кількість технологічних операцій.
 • Ціна за куб керамзитобетонних блоків - нижче вартості аналогічного обсягу цегли.

Поєднання перерахованих вище переваг з доступною ціною керамзитобетонних блоків забезпечує істотний економічний ефект. Як показує практика, використовуючи керамзитобетонні блоки в якості альтернативи цеглі, можна зменшити собівартість зведення об'єктів малоповерхового будівництва на 30-40%, а економія під час спорудження висотних будівель по монолітно-каркасної технології сягає сум з шістьма-сімома нулями.

Роздрібним клієнтам теж вигідно купити керамзитобетонні блоки для будівництва індивідуального житла, щоб витратити менше на зведення приватного будинку або заміського котеджу. До того ж завдяки використанню керамзитобетонних блоків ціни на газ і електроенергію будуть менше впливати на сімейний бюджет, оскільки даний матеріал краще, ніж цегла, справляється з завданнями терморегуляції.

Продаж керамзитобетонних блоків всіх розмірів за низькими цінами

ТОВ «Оріон-Транс» займається продажем керамзитобетонних блоків, що випускаються одним з найбільших українських виробників будматеріалів - бетонним заводом промислово-будівельної групи «Ковальська». Компанія - офіційний дилер заводу, тому у нас:

 • великий асортимент багатопустотних керамзитобетонних блоків (стінових і перегородкових);
 • ціни на керамзитобетонні блоки - на рівні цін у виробника або нижче;
 • вся продукція - якісна і відповідає вимогам ГОСТу.

Співпраця з компанією «Оріон-Транс» забезпечить безперебійне надходження будматеріалів на ваш об'єкт. Тут можна купити керамзитобетонні блоки всіх розмірів і в будь-яких обсягах. У нас є власний парк вантажної техніки, завдяки якому продукція оперативно доставляється по Києву та Київській області.

Щоб замовити матеріали або дізнатися, як «поліпшити» ціну на керамзитобетонні блоки, зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.