Укр. Укр.

Доставка бетону по Києву і Київській області

Відділ доставки ТОВ «Оріон-Транс» - швидка і якісне перевезення і доставка бетону, ЗБВ виробів (залізобетонних виробів), ФЕМ (фігурних елементів мощення, тротуарної плитки) по Києву та Київській області.


ЦІНА БЕТОНУ З ДОСТАВКОЮ НА БУДМАЙДАНЧИК

Як порахувати, скільки коштує куб бетону з доставкою? Необхідно до ціни замовленого вами бетону додати вартість транспортування, помноживши обсяг матеріалу на тариф на перевезення. При замовленні невеликих партій для розрахунку вартості доставки бетону обсяг округлюється до 7 м³ (така місткість міксера у найменшій бетономішалки в нашому автопарку).

Якщо у вас немає власної спецтехніки для подачі бетонної суміші на верхні поверхи, то, замовляючи бетон з доставкою по Києву або області, можете орендувати в «Оріон-Транс» і бетононасос. Мінімальний час оренди - 2 години.

При замовленні бетонних сумішей в кількості менше 7 кубічних метра, доставка розраховується як за повне завантаження.

Приклад розрахунку вартості доставки бетону міксером:
Ви замовляєте, наприклад, 3 кубічних метра бетону М-300 по 600 грн., Які необхідно перевезти на 12 км.
3 куба бетону з доставкою Вам порахують так: 3 х 600 + "перевезення" 7 х 70,44. Разом: 1800 + 493,08 = 2 293,08 грн.

Доставка бетонних сумішей виконується по 100% -ної передоплати.

Як замовити бетон з доставкою?

Щоб дізнатися, скільки коштує бетон з доставкою на ваш об'єкт, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте за телефонами, вказаними вгорі. Уточніть марку бетонної суміші, необхідну кількість матеріалу і адреса доставки розчину бетону. Ми оперативно виконаємо розрахунки і передзвонимо, щоб повідомити точну ціну за куб бетону з доставкою на будівельний майданчик.

Доставка бетону по області та Києву виконується після внесення стовідсоткової передоплати.

Основний напрямок в роботі компанії «Оріон-Транс» – це продаж бетону і його доставка по Києву. В якості постачальника бетонних сумішей і розчинів ми співпрацюємо з найбільшими будівельними компаніями регіону. Наші послуги з доставки бетону затребувані на ринку, тому що працювати з нами вигідно, легко і приємно. 

Наші принципи:

 • Низькі ціни. У компанії Оріон-Транс вартість бетону з доставкою - мінімальна. Завдяки вигідними цінами на бетон з доставкою наші клієнти на кожній партії бетонних сумішей економлять солідні суми
 • Знижки. Куб бетону з доставкою обійдеться дешевше, якщо замовляти бетонні суміші оптом. Для будівельних компаній, які купують будматеріали великими партіями, ціна за куб бетону з доставкою зменшується пропорційно замовленим обсягами
 • Пунктуальність. Кожна хвилина простою на будмайданчику клієнта через відсутність будматеріалів - це втрата для нашої репутації. Тому доставка бетону завжди виконується точно за заздалегідь узгодженим графіком
 • Забезпечуємо постачання сумішей партіями від 1 м³
 • Надаємо допомогу у виборі оптимальної суміші під певні завдання
 • та ін.

Доставка бетону і розчину

Доставка бетонних сумішей по Києву та Київській області здійснюється власним автотранспортом. У нашому розпорядженні більше 500 автобетоносмесителей ємністю від 4 до 12 кубічних метрів. У разі, якщо автобетонозмішувач не може під'їхати до місця розвантаження, деякі міксери оснащені додатковими розвантажувальними лотками. Таким чином можливо відвантаження на відстань до 2-х метрів від машини. При оформленні доставки бетону, повідомляйте менеджеру про необхідність подібного розвантаження.

Наші переваги:

 • Доставка цілодобова без вихідних;
 • Надаємо бетононасос для подачі суміші на висоту 2-го поверху і вище. Мінімальний час оплати роботи автобетононасоса становить 2:00. За переробку автобетононасоса оплата здійснюється відповідно до тарифів з точністю до 5 хвилин з округленням у більшу сторону;
 • Для постійних замовників - знижки!;
 • Час технологічного промивання (25 хвилин) входить до оплачуваного час;
 • Ми використовуємо бетономішалки ємністю 4-12 кубічних метра.

При замовленні бетонних сумішей з доставкою намагайтеся надати максимум інформації про наявність зручних під'їзних шляхів, про можливі проблеми при здійсненні доставки: тимчасові, пропускні та інші обмеження. Якщо у Вас є сумніви щодо можливості проїзду бетонозмішувача у ворота, арки, вузькі проїзди, краще узгодьте мінімальні проїзні габарити з нашим менеджером по доставці.
Приклад: повний бетонозмішувач (міксер, бетономішалка), з вагою бетону, проїжджає в ворота певної висоти, а коли розвантажиться, порожня машина піднімається на кілька сантиметрів і вже не може виїхати. Тому краще заздалегідь узгодити габарити з менеджером.

Доставка бетону по Києву та області в режимі 24/7

Доставка бетону по Києву та Київській області здійснюється автомобільним транспортом. Щоб забезпечити безперебійну доставку бетону споживачам, ми сформували власний автопарк. У нашому розпорядженні - більше 50 одиниць спеціальної техніки: автобетоносмесителей і бетононасосів. Завдяки великому автопарку обслуговуємо клієнтів швидко і без затримок, а ціна бетону з доставкою - низька.

Можлива доставка бетону в будь-який час доби. Автопарк компанії «Оріон-Транс» працює в режимі 24/7, здійснюючи рейси з бетонних заводів ПСГ "Ковальська" на будівельні майданчики наших клієнтів. Щоб замовити бетон з доставкою на певний час, заздалегідь узгодьте графік поставок з нашими менеджерами. Бетономішалка прибуде на об'єкт точно в призначений термін.

Краща ціна на бетон з доставкою плюс якість по ДСТУ

У компанії «Оріон-Транс» можна недорого купити бетон з доставкою, тому що ми співпрацюємо з найбільшим українським виробником бетонних сумішей - ПБГ «Ковальська». Статус офіційного дилера дає свої переваги: ​​великі знижки від виробника, можливість поставок бетонних сумішей в будь-яких обсягах і включення замовлень наших клієнтів в план виробництва на певні дати. У нас ви купуєте бетон з доставкою за цінами, нижчими за ринкові, і завжди вчасно отримуєте замовлений товар.

Переваги не обмежуються низькими цінами на бетон і низькою вартістю доставки. Наші клієнти завжди впевнені у високій якості бетонних сумішей та будівельних розчинів, тому що кожна партія «Бетони від Ковальської» на 100% відповідає ГОСТу про що свідчать відповідні паспорти якості від заводів-виробників ПБГ «Ковальської», якими супроводжується кожна машина з бетоном або сумішшю.

Доставка залізобетонних виробів і фігурних елементів мощення

 • Доставка залізобетонних виробів здійснюється на 6, 10, 14, 20-ти тонних напівпричепах з відкритим кузовом (бортові);
 • Є можливість замовити довгомір з довжиною платформи 11-14 м .;
 • Компанія також надає послуги крана (тягач - маніпулятор і автокран);
 • Доставка залізобетонних виробів виконується по 100%-ної передоплати.