Укр. Укр.

Поставки тротуарної плитки для мостіння вулиць і пішохідних доріжок

З року в рік кількість бажаючих купити тротуарну плитку не зменшується, а стрімко зростає. Вона широко використовується для мощення пішохідних доріжок, тротуарів і площ. Територія, оформлена якісної бетонної бруківкою, виглядає свіжо і святково, а композиція з фігурною або кольоровий тротуарної плитки стане гідною прикрасою центральної площі будь-якого міста.

Завдяки своїм перевагам і доступною ціною, в Києві тротуарна плитка з бетону стала одним з найбільш затребуваних матеріалів для фірм, що займаються благоустроєм і ландшафтним дизайном. Тому компанія «Оріон-Транс» включила в свій асортимент продукції різні види тротуарної плитки, що випускаються бетонним заводом ПБГ «Ковальська» та іншими провідними українськими виробниками будматеріалів.

Види тротуарної плитки

При виборі матеріалу для мощення тротуарів і прибудинкових територій необхідно враховувати не тільки ціну тротуарної плитки, але і її характеристики. Вони багато в чому залежать від способу виробництва бетонної бруківки.

На українському ринку будматеріалів можна купити тротуарну плитку вібролиту і вібропресовану.

 • Тротуарна плитка, яка виготовляється за технологією вібропресування, містить великі мінеральні наповнювачі. Тому вона відрізняється високою міцністю і може витримати не тільки стандартні пішохідні навантаження, але і вага легкового автомобіля або комерційного вантажівки. У кліматичних умовах, характерних для Києва, плитка тротуарна вібропресована може прослужити кілька десятків років.
 • Вібролита тротуарна плитка, ціна якої трохи вище, містить дрібнофракційних наповнювачі. Такий склад дозволяє виробникам випускати максимально ідентичні «цеглинки». Форми і розміри тротуарної плитки, виготовленої за технологією вібролиття, витримуються набагато точніше, а на поверхні вібролітой бруківки може бути чіткий і складний рельєфний візерунок.

Вибір тротуарної плитки

Вибір тротуарної плитки залежить від її функціонального призначення та передбачуваних навантажень. Товщина плиткового покриття пішохідних доріжок може бути невеликою (від 4 см), а для ділянок, за якими можливий рух автомобільного транспорту, - не менше 6-8 см. Дорожнє покриття для дворів і внутрішньоквартальних проїздів доцільно викладати з бруківки складної форми (стільники, подвійне «Т»), тому що воно виходить більш зсувостійкість і довговічним

Вартість тротуарної плитки

Невисока вартість тротуарної плитки, виготовленої за технологією вібропресування, дозволяє широко використовувати даний матеріал для мощення тротуарів, пішохідних доріжок, площ або внутрішніх дворів промислових підприємств. Її можна використовувати і для облаштування майданчиків з інтенсивним рухом транспорту: автомобільних парковок, стоянок і складських терміналів. Вона виглядає не так витончено, як вібролита, але в Києві тротуарна плитка даного виду використовується частіше інших.

Якщо ж в проекті благоустрою робиться наголос на зовнішній вигляд і естетику, то краще купити плитку тротуарну литу. Вона виглядає яскраво і святково. Хоча ціна тротуарної плитки, виготовленої методом лиття, вище, вона користується великим попитом. Вибролитая бруківка радує різноманітністю форм і фактур, що дозволяє викладати складні візерунки і композиції.

Технологія виробництва тротуарної плитки на заводі ПБГ «Ковальська»

Щоб забезпечити довговічність і красу пішохідних доріжок, необхідно купити тротуарну плитку високої якості. Вона повинна:

 • мати хороші фізико-механічні властивості;
 • не розтріскується після декількох циклів замерзання і відтавання;
 • не стирається під ногами пішоходів і т.д.

Але як перевірити, що плитка тротуарна, купити яку ви зібралися, відповідає вимогам по міцності, надійності та довговічності? Адже буває, що на фото тротуарна плитка виглядає добре, а після сезону експлуатації виявляється, що вона повністю втратила свій зовнішній вигляд.

Бажаючим придбати тротуарну плитку в Києві варто керуватися в першу чергу репутацією виробника. Компанія «Оріон-Транс» рекомендує бруківку, що випускається заводом ПБГ «Ковальська». В її якості можна переконатися не тільки по фото (тротуарна плитка «від Ковальської» відрізняється точними розмірами і бездоганним зовнішнім виглядом). Перевірте його і на практиці. Для цього достатньо вийти на центральні площі столиці, для оформлення більшості з яких використовувалася бруківка даної марки.

У ПБГ «Ковальська» виробництво тротуарної плитки налагоджено за передовими технологіями.

 • Ретельний контроль сировини виключає потрапляння до складу бруківки неякісних матеріалів.
 • Сучасне обладнання для виготовлення тротуарної плитки забезпечує точне дозування і ретельне перемішування компонентів в автоматичному режимі.
 • Спеціальні вібростенди і вібропреси ущільнюють бетонні суміші в формах для отримання високоміцного бетону.

Завдяки точному слідування технології виробництва бетонних виробів і ретельному контролю якості продукції, що випускається, тротуарна плитка «Ковальська» вважається однією з кращих на українському ринку.

Продаж тротуарної плитки: фото, ціни, терміни

Бажаючим швидко і недорого купити тротуарну плитку в Києві вигідно співпрацювати з компанією «Оріон-Транс», тому що тут - найкращі умови:

 • низькі ціни на тротуарну плитку завдяки прямим поставкам від виробника і хороші знижки постійним клієнтам і оптовикам;
 • зручний каталог з фото тротуарної плитки та інформацією про розміри бруківки, який дозволяє швидко вибрати з великого асортименту необхідний товар;
 • оперативна доставка продукції по Києву і області завдяки наявності власного парку вантажних автомобілів.

Щоб замовити плитку тротуарну, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте за вказаними вгорі телефонами.

Продаж Тротуарної плитки: великий вибір, доступні ціни, доставка

Компанія «Оріон-Транс» пропонує широкий вибір високоякісних залізобетонних виробів. Протягом 10 років ми успішно співпрацюємо з найбільшими будівельними підприємствами і приватними замовниками доставляючи бетон і інші матеріали на об'єкти. У нас представлені кращі марки ЗБВ вітчизняного виробництва.

Чому саме ми?

Вся продукція, представлена ​​в нашому каталозі, пройшла обов'язкову сертифікацію. Доставка замовлень здійснюється нашим спецтранспортом по всій території Київської області. Ви можете відстежити місцезнаходження замовлення на будь-якому етапі доставки.
Хочете скоротити свої витрати, не ризикуючи якістю придбаних будматеріалів? Беріть участь у спеціальних акціях від «Оріон-Транс» і отримаєте додаткову знижку